Logo

Cenník ubytovania 2022 - Penzion Luxor

Doplnkové informácie

 • možnosť športových aktivít

  Penzión je priamo napojený na cyklotrasu a peší turistický chodník do rekreačnej oblasti kamenný mlyn s množstvom rybníkov, možnosťou rybolovu a piknikových možnosti s vhodne osadeným golfovým ihriskom .Na opačnej strane mesta je k dispozicii v športovom areáli Slávia multifunkčná šport hala Pohoda pre celodenný relax. squash, tenis, badminton, posilňovňa, fyzioterapeut, dráha na koliečkové korčule ,street basketball, lanová dráha

 • Výlety mesto a okolie

  Trnava je najstaršie slovenské kráľovské mesto s dobovými zachovalými hradbami, peším prechádzkovým okruhom starým mestom s možnosťou návštevy desiatich kostolov, múzea, synagógy a umne zakomponovaným modernarchitektonickým prvkom City areny do starého mesta a vari najkrajšou pešou zónou na Slovensku s množstvom fontán a vodoryskov .Okolie poskytuje možnosti výletov do Malých Karpát na hrad červený kameň a Smolenický zámok s možnosťou návštevy jaskyne driny v smoleniach-cast Jahodník. V blízkosti Trnavy je svetoznáme kúpeľne mesto Piešťany, na opačný smer slnečné jazera Senec s letným campom a vodnými športami.

 • Možnosť kúpania

  V Trnave je celoročne otvorená krytá plaváreň na sídlisku Zátvor. V športovom areáli Slávia v susedstve centra mesta je Aqua city centrum Relax s využitím kúpania, relaxácie, vodného sveta pre dospelých i deti. V letných mesiacoch slúži verejnosti vyhrievané kúpalisko Castilione na sídlisku Družba a neuveriteľne krásne prírodne kúpalisko v areáli rekreačnej oblasti Kamenný mlyn so svojou úchvatnou scenériou potokov, rybníkov a životom vodného vtáctva.

 • Informačné stredisko

  V úplnom srdci centra na námestí v mestskej veži sídli informačné stredisko mesta s možnosťou predaja suvenírov a pamiatkových predmetov. V info center sa dá sprostredkovať osobná prehliadka so sprievodcom pre jednotlivcov i skupiny.

 • STravovacie možnosti

  V objekte penziónu sa nachádza bistro-pekáreň zameraná na eko bio pekárenské s priamou konzumáciou výrobkov s príjemným posedením pri káve ,čaji či nealko nápojoch. Široký zaber stravovania je v centre s množstvo reštaurácii či kaviarní. V blízkosti penziónu cca 200-300 m je k dispozícii stravovanie v reštaurácii pub Merkúr, alebo Brooklyn s celodennou stravou i donáškovou službou. Supermarket je vzdialený 30m od penziónu.

 • Ubytovanie 24/7 NONSTOP sejf, recepcia, lekáreň

  Recepcia s možnosťou 24/7 check-out a check-in. Možnosť i neskorého ubytovania prostredníctvom key seijfu a kódu pre ovládanie. Parkovanie zabezpečené v areáli penziónu, vysokorýchlostne internetové pripojenie, možnosť transferu po dohode na žel. stanicu resp. letisko Bratislava, Viedeň. reprografické služby.